تماس های صوتی و تصویری Skype 3.2.0.148

اين مطلب را با يك سوال شروع ميكنيم: VOIP چيست؟
VOIP مخفف Voice Over Internet Protucol و به معناي  " صدا بروي پروتكل اينترنت" پروتكلي است كه به كاربران امكان ميدهد تا از طريق IP در اينترنت به برقراري مكالمات تلفني و صوتي بپردازند.
براي استفاده از اين نوع  پروتكل لازم است از نرم افزار هاي مخصوصي كه براي اين كار طراحي و ارائه شده اند استفاده گردد ، بدين منظور برنامه های بسياري از شركت هاي مختلف عرضه شده اند كه در اين زمينه با رقابت به يكديگر پرداخته اند.
اين برنامه ها وظيفه دارند تا ارتباط صوتي از طريق VOIP را با بالاترين كيفيت ممكن به كاربران خود ارائه دهند،  دراين بخش قصد داريم شما را با يكي از بهترين نرم افزار هاي اين زمينه آشنا كنيم.

Skype نام يكي از معروفترين و قدرتمندترين نرم افزار هاي رايگان  حمايت کننده  از پروتكل VOIP است  كه براي شما امکان برقراری ارتباط صوتی رايگان با ديگر دوستان خود از طریق اینترنت را فراهم ميسازد ،  این برنامه همانند  تلفن عمل کرده و لازم است حتما هر دو كاربري که قصد ارتباط با یکدیگر را دارند در ان ثبت نام نموده و برنامه را در ويندوز خود نصب نمايند.
اين نرم افزار همچون ديگر برنامه هاي پيام رسان ، داراي امکانات مختلف ميباشد كه از آن ها ميتوان به امكان برقراری ارتباط تصویری به وسیله Webcam ، چت متنی و حتی انتقال فایل و تبادل اطلاعات اشاره نمود.
Skype از کیفیت بسيار بالایی در انتقال صدا برخوردار بوده و صداي دو طرف را با كيفيت و وضوح بسيار بالا و حتي بدون نويز و مكث صدا  انتقال ميدهد ، اين نرم افزار انتخاب مناسبي براي برقراري ارتباط با دوستان خود در دورترين نقاط دنيا بوده و نسبت به تماس هاي تلفني مخابرات از كيفيت بالاتري برخوردار است!

قابليت هاي كليدي:
- امكان برقراري تماس صوتي و تصويري با ديگر دوستان خود  در نقاط مختلف جهان
- داراي قابليت Video Calls جهت مشاهده مستقيم مخاطب از طريق Webcam
- قابليت ارسال SMS به ديگر دوستان خود
- امكان ايجاد كنفرانس هاي صوتي با ديگرمردم دنيا
- امكان جستجو و كشف ديگر مشتركين Skype در دنيا  و  برقراری تماس با آنها
- امكان اضافه نمودن كاربران جديد به ليست دوستان  و قابليت طبقه بندي نمودن آن ها
- امكان تعيين تصوير دلخواه براي اشتراك خود و نمايش آن به مخاطبين
- سازگاري كامل با ويندوز هاي 2000 , XP
-  و ...

Skype%203.2.0.148.jpgدانلود با حجم ۲۲.۶ مگابایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.com

/ 0 نظر / 12 بازدید