نصب برنامه و بازی روی گوشی دی 600 و دی 500 به همراه جزئیات آن

نصب برنامه و بازی روی گوشی های D600 , D500

این مطلب برای اولین بار در آدرس

توجه داشته باشید تمام مراحل را باید پشت سر هم انجام دهید و مرحله به مرحله پیش بروید.البته در ابتدا شاید کمی سخت به نظر برسد ولی پس از چند بار که این کار را انجام بدهید کاملا به آن مسلط خواهید شد.

http://www.mobileplayground.co.uk/d500gamesinstall.htm درج شده بود و با توجه به اینکه کاستی هایی داشت عده ای از دوستان آن را به زبان فارسی ترجمه کرده و توضیحات بیشتری نیز به آن اضافه کرده بودند که البته خود آن هم کامل نبود و اکثر کاربران از جمله خود من موفق به نصب برنامه روی D600 نشدیم. بنابراین تصمیم گرفتم راهنمای قدم به قدم نصب بازی بر روی گوشی های D600 , D500 را تهیه کنم.

1: ابتدا باید برنامه های زیر را دریافت کنید، فایلها از نظر آلودگی به ویروس هیچ مشکلی ندارند. همچنین اگر به هر دلیل قادر به دریافت فایلها نبودید یک درخواست بدهید تا در اسرع وقت آنها را برای شما ارسال نمایم.

http://www.mobileplaytime.co.uk/help/SoftickPPP221.exe

http://www.mobileplaytime.co.uk/help/Uploader.exe

پسورد برنامه

2: قبل از نصب برنامه ها باید گوشی خود را از طریق کابل

نکته : گوشی خود را در حالت

Softick در قسمت نظرات ارائه شده است.USB به کامپیوتر وصل کنید و پس از آن USB Driver گوشی خود را نصب کنید که در سی دی مخصوص گوشی با نام Samsung_USB_Driver_Installer.exe وجود دارد.Modem قرار دهید. Menu >> Setting >> Phone Setting >> Usb Setting >> Modem

نکته : پس از نصب

3: تغییرات زیر را در موبایل خود اعمال کنید : (برای این منظور مراحل زیر را دنبال کنید)

USB Driver کامپیوتر را Restart کنید.

Menu >> Application >> Java World >> Option >> Network Settings >>

در قسمت

 

4: برنامه

2dsik2s.jpg

2evx3ix.jpg

5: حالا باید

2l8akp2.gif

6: بعد از بدست آوردن

APN ، عبارت internet را تایپ کنید و قسمت های Login ID , Password را خالی بگذارید ، قسمت Proxy را هم Disable کنید.Softick ppp را نصب کنید.گزینه Use USB port in exclusive mode را انتخاب کنید (مراحل نصب با شکل نمایش داده شده است) در طول نصب یک پیغام خطا نمایش داده میشود که آن را Ok کنید.Com Port گوشی خود را بدست آورید برای این منظور روی My computer کلیک راست کرده و از منوی باز شده گزینه Properties را انتخاب کنید و سربرگ Hardware و پس از آن دکمه Device Manager را بزنید.سپس گزینه Modem را باز کرده و روی گزینه Samsung mobile Usb Modem کلیک راست کرده و Properties را انتخاب کنید و بعد از آن سربرگ Modem را انتخاب کنید.Port ، نوبت می رسه به تعیین Port در برنامه Softick PPP

برای این منظور مراحل زیر را دنبال کنید. ابتدا روی

34fecyc.gif

Icon برنامه Softick PPP در System try راست کلیک کرده و بعد از آن گزینه Settings... را انتخاب کنید ، پس از آن سربرگ Bluetooth/Serial را انتخاب کنید و مطابق شکل تیک گزینه Devicess_mdm0 را بزنید ، که همان شماره پرتی هست که در مرحله قبل بدست آوردید.

نکته مهم : توجه داشته باشید که در تمام مراحل، موبایل باید توسط کابل

USB به کامپیوتر متصل باشد.

7: در این مرحله روی آیکن برنامه

4cief7a.gif

اگر عملیات های بالا را به درستی انجام داده باشید ، زمانی که نشانگر موس را روی آیکن برنامه

4gs1jwj.gif

Softick pp کلیک راست کرده و گزینه Active PPP را انتخاب کنید (یک پیغام نمایش داده می شود که باید آن را cancel کنید)Softick PPP می برید پیغامی نمایش داده می شود مبنی بر اینکه یک وسیله به کامپیوتر وصل است

8: حالا باید برنامه

نکته مهم : توجه داشته باشید که برای

30k8sbr.gif

 

9: اکنون کدهای زیر را وارد کنید:

Uploader.exe را باز کنید و سپس برنامه یا بازی مورد نظر را Add کنید.Add کردن برنامه های جاوا حتما باید هردو فایل جاوا یعنی JAD و JAR را کنار هم و در یک مسیر داشته باشید. این برنامه فقط فایلهای Jad را می شناسد و آن را Add می کند.

#*536963#

صفحه ای مطابق شکل زیر ظاهر می شود و کلید قرمز که برای قطع تماس است را فشار دهید.

2ihkvop.jpg

 

حالا این کد را وارد کنید:

#*5737425#

بعد از وارد کردن کد بالا صفحه ای ظاهر می شود که ابتدا گزینه

29nxlop.jpg

اگر همه چیز به درستی انجام شده باشد بازی نصب می شود (مانند شکل زیر)

2qdbvc9.jpg

 

نکته مهم: اگر در مرحله برنامه نصب نشد و گوشی خود به خود

4gs1jwj.gif

نکته مهم : بعد از نصب هر برنامه باید گوشی خود را یکبار روشن و خاموش کنید و مراحل 7 تا 9 را دوباره انجام دهید.

PPP UP و سپس USB و در نهایت Serial Download را انتخاب کنید.Restart شد به این دلیل است که برنامه Softick PPP فعال یا Active نبوده است. برای مواجه نشدن با این مشکل همیشه قبل از اجرای فایل Uploader.exe چک کنید که برنامه Softick PPP پیغامی مبنی بر اتصال یک وسیله به کامپیوتر را بدهد. اگر پیغام زیر را نشان نداد موبایل را از کابل USB جدا کرده و دوباره آن را وصل کنید.

/ 0 نظر / 58 بازدید