پسورد گذاری بر روی وب سایت با نرم افزار

تا به حال نرم افزارهای متعددی برای پسورد گذاری و تامین امنیت اطلاعات درون سیستم شما معرفی کرده ایم . ولی اطلاعات مهم شما میتواند تنها به اطلاعات درون سیستم محدود نشود . برای مثال html-password-lock-boxshot.jpgوب سایت شما , بلی شاید شما مایل باشید جز خود شما و تعدادی از افرادی که شما مایلید شخص دیگری در دنیای اینترنت قادر به ورود به وب سایت شما و استفاده از اطلاعات آن نباشد . هر چه قدر هم که دامنه ی اینترنتی شما مخفی و ناشناس باشد باز هم امکان پیدا شدن وب سایت شما از طرق مختلف وجود دارد .

HTML Password Lock نرم افزار مفیدیست که توسط الگوریتم قدرتمند پسورد گذاری آن قادرید تمامی وب سایت خود را Password Protected نمایید تا امنیت بالایی را برایش تامین کنید . این عمل تنها با چند کلیک ساده ی موس در محیط نرم افزار صورت می گیرد . شما قدر خواهید بود تا کل وب سایت را با یک و یا چندین ( بیش  از 1000 نام کاربری و پسورد را پشتیبانی می نماید ) نام کاربری و پسورد شخصی محافظت و مدیریت کنید .

برخی ویژگی های کلیدی این محصول شرکت MTop Software :t1_htmlpwlock.gif

هیچ نیازی به دانستن زبان های برنامه نویسی تخصصی مانند  perl, php, ASP , Web DB و یا حتی نوشتن یک کد CGI ندارید . نرم افزار در تمامی مراحل شما را راهنمایی می کند و این کارها را برایتان انجام می دهد .

صفحه ی وب ساخته شده قابل استفاده در تمامی محیط ها می باشد . بلی هیچ نیازی به داشتن نرم افزار اضافی خاصی برای مشاهده ی این صفحات نیست و با تمام مرورگر های جدید سازگاری دارد . همچنین تمامی سرور های هاستینگ و میزبانی وب را نیز پشتیبانی می نماید .

دارای 3 نوع کد گذاری می باشد : ariaei.com/ Page, Session, Cookie

/ 0 نظر / 9 بازدید