با فیلم 300 چگونه برخورد کنیم؟

فیلم 300 تحریف آشکار تاریخ ایران باستان است، اما ما برای مبارزه با این تحریف چه می توانیم بکنیم؟ 
300.jpg

بر اصحاب اینترنت روانیست که چنین تحریفی را بی پاسخ رها کنند.

در همین راستا طرح ویژه ای برای مبارزه با این دروغ شاخدار و توهین آشکار به فرهنگ ایران باستان داریم؛ که البته اجرای آن بسیار دشوار خواهد بود اگر اتحاد و یاری ایرانیان اهل وب،  آن را همراهی نکند.

چه می خواهیم بکنیم؟

در این طرح می خواهیم تا اگر کسی در گوگل کلید واژه Liar(دروغگو)  را جستجو کرد در راس نتایج جستجو صفحه جناب آقای فرانک میلر در سایت imdb  نمایش داده شود. همچنین اگر کسی کلیدواژه Lie (دروغ) را در گوگل جستجو نمود، صفحه 300themovie در سایت کمپانی برادران وارنر در راس نتایج جستجو بیاید.

سازوکار اجرای این طرح چیست؟

کسانی که با منطق موتورهای جستجوگری مانند Google آشنا هستند، می دانند که هرچه تعداد لینکهایی که با یک کلیدواژه خاص به یک سایت داده می شود، بیشتر باشد؛ رتبه آن سایت در رابطه با آن کلیدواژه بالاتر خواهد رفت. بنابراین برای عملی شدن طرح  لازم است تا با ایجاد لینک با کلیدواژه Liar(دروغگو) به صفحه جناب آقای فرانک میلر در سایت imdb و نیز ایجاد پیوند با کلیدواژه Lie(دروغ) به صحفه  300themovie در سایت کمپانی وارنر، تلاش کنیم تا رتبه نتایج جستجو را برای این دو صفحه افزایش دهیم.

لینک صفحه آقای فرانک میلر در imdb:
http://imdb.com/name/nm0588340

لینک صفحه فیلم 300 در سایت برادران وارنر:
http://300themovie.warnerbros.com

روش اول:

در این روش به طور صریح جملاتی را بر علیه فیلم 300 در سایت می آوریم.

Frank Miller is a Liar.
300 the movie is a Historical Lie.
For more Information:
300 the movie info

نمونه کادر لینکها در این صفحه نمایش داده شده است.دقت کنید که واژگان Lie و Liar لینک شده اندو  توجه داشته باشید که این لینک ها را باید در صفحات نخست و با رتبه بالای سایت  خود قرار دهید. در همین راستا ما این کادر را  در همه وب سایت های تحت پوشش خود نظیر link.ir و سایت rismoon.com در صفحه نخست جای خواهیم داد.

 روش دوم:

Liar-Lie

اگر شما webmaster سایت دولتی هستید و یا اینکه فضای زیادی برای گنجاندن جملات ندارید، تنها درج دو لینک ساده با کلیدواژه های Lie و Liar  در گوشه ای از صفحه (مثلا در Footer)کافیست. مانند آنچه در کادر روبرو نمایش داده شده است. حسن روش دوم آنست که به علت کم بودن فضای اشغال شده، مزاحمتی برای محتویات صفحه ایجاد نمی کند، بنابراین  مدت زیادی می تواند  در سایتها بماند. نمونه این لینک را در بخش پایینی(Footer) سایت CARNP.COM می توانید مشاهده کنید.

 هر لینکی که شما در صفحات وب خود، با این دو واژه به صفحات یاد شده  می دهید، فریاد دروغ بودن این فیلم را بلندتر سر خواهد داد.

آیا این طرح موفق می شود؟

موفقیت این طرح در گرو همکاری و یاری اصحاب اینترنت است چرا که باید لینکهایی با کلیدواژه های عنوان شده در هزاران صفحه وب قرار گیرد. شاید اجرای این طرح آزمونی برای میزان همت اصحاب اینترنت در برخورد با دروغپردازی فیلم 300 باشد.

همچنین طرح جالبی در سایت 300themovie.info اجرا شده است، که امیدواریم با قراردادن اطلاعات موثق تاریخی، دروغ بودن محتویات این فیلم را ثابت کند. برای همین در راستای یاری به این وب سایت پیوند آن را نیز در زیر پیوندهای یاد شده ایجاد می کنیم.

/ 0 نظر / 11 بازدید